Obobo! Modelja e famshme shqiptare poston këtë FOTO, por shihni çfarë i del jashtë – AlpeGossip
Obobo! Modelja e famshme shqiptare poston këtë FOTO, por shihni çfarë i del jashtë

Obobo! Modelja e famshme shqiptare poston këtë FOTO, por shihni çfarë i del jashtë

Modelja shqiptare ‘’çmend’’ rrjetin me foton provokuese, por tashmë e shihni vetëm këtu…

Ajo gjithmonë është shfaqur seksi dhe në super formë, por këtë herë na ka habitur me foton e postuar në ‘Insta Story’. Bëhet fjalë për modelen, Tika Camaj. Ajo është përfolur se është shumë pranë ëndrrës së gjithë modeleve, te “Victoria’s Secret”. Camaj shihet të ketë qenë një ceremoni martesore, ku u pa krah modeles dhe këngëtares, Aferdita Dreshaj. Por një foto ‘selfie’ e saj na provokoi shumë, asaj shihet t’i ketë dalë thithka jashtë por e ka mbuluar me një emoji puthjeje.