Jonida Shehu tregon publikisht premtimin që bashkëshorti i saj nuk e ka mbajtur: Ai tha se… – AlpeGossip
Jonida Shehu tregon publikisht premtimin që bashkëshorti i saj nuk e ka mbajtur: Ai tha se…

Jonida Shehu tregon publikisht premtimin që bashkëshorti i saj nuk e ka mbajtur: Ai tha se…

Jonida Shehu është një nga personazhet e ekranit e cila përpiqet ta mbajë familjen e saj jashtë vëmendjes së publikut.
Këtë herë ka bërë një përjashtim dhe ka treguar një “pabesi” që bashkëshorti i saj i ka bërë.
Pjesë e rubrikës ‘Për drekë me mua’ me dietologen Blerina Bombaj, Jonida ka treguar një nga premtimet që bashkëshorti i ka dhënë por që ende nuk e ka mbajtur.

“Përpara se të lindte vajza, më premtoi se do më ndihmonte, por nuk rezulton kështu”- ka thënë gazetarja e cila duket se aktualisht është nënë me kohë të plotë.
Tani që Jonida e bëri publike pakënaqësinë që ka, me siguri bashkëshorti i saj do të vihet në sedër për ta mbajtur premtimin e dhënë