E AKUZOI MELISËN PËR LIDHJE ME ANDIN/ Fationi flet nëse ka mardhënie shoqërie me ata – AlpeGossip
E AKUZOI MELISËN PËR LIDHJE ME ANDIN/ Fationi flet nëse ka mardhënie shoqërie me ata

E AKUZOI MELISËN PËR LIDHJE ME ANDIN/ Fationi flet nëse ka mardhënie shoqërie me ata

Para se të hiqte dorë përfundimisht nga “Për’puthen”, Fation Kuqari hodhi akuza të forta për Melisa Lleshin. Ai u shpreh se ajo kishte krijuar lidhje të fshehtë me një nga djemtë e emisionit dhe shkoi aq larg sa e akuzoi vajzën flokëkuqe se ajo kishte kryer edhe marrëdhënie. Fationi nuk preferoi të jepte detaje të tjera, ndërsa Melisa i hodhi poshtë këto akuza. Edhe pse Fationi nuk e tha emrin e djalit me të cilin pretendonte se Melisa ishte në lidhje, publiku zbuloi se bëhej fjalë për Andi Shehin.

Shpesh dolën edhe foto e detaje, të cilat linin të dyshonin se Andi dhe Melisa ishin realisht në një marrëdhënie, por dy protagonistët i mohuan gjithmonë poshtë këto zëra. Tashmë të tre ata nuk janë më pjesë e emisionit dhe Melisa me Andin vazhdjnë të shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit, por thjesht si shok. Mirëpo si i ka marrëdhëniet Fationi me Andin?

Gjatë ditës së sotme ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka zhvilluar një intervistë virtuale me ndjekësit e tij. Shumë prej tyre janë interesuar për raportet e tij me Andin dhe Fationi ju është përgjigjur shkurt të gjithëve.

Shumë pyetje të tilla. Nuk kam asnjë kontakt, nuk flas”, është përgjigjur ai.

Në një farë mënyrë Fationi pohon dyshimet e ndjekësve për lidhjen e fshehtë të Andit dhe Melisës, sepse ai vazhdon të flasë me pjesën më të madhe të ish-konurrentëve dhe vetëm ata të dy i ka hequr nga lista.