KRISHTLINDJET E 2018/ Si u veshën Vip-at: Nga e kuqja me lule tek e bardha (FOTO) – AlpeGossip
KRISHTLINDJET E 2018/ Si u veshën Vip-at: Nga e kuqja me lule tek e bardha (FOTO)

KRISHTLINDJET E 2018/ Si u veshën Vip-at: Nga e kuqja me lule tek e bardha (FOTO)

Dita e djeshme  ishin “Krishtlindjet” një nga festat më të dashura dhe që adhurohet  në të gjithë botën.

Personazhet e njohura të ekranit shqiptar  kanë uruar të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale me anë të fotografive që kanë postuar në profilet e tyre.

Në ditën speciale vip-at  kanë kaluar këtë festë pranë njerëzve të dashur  duke ndarë urime të përzemërta  me  fansat. Gjithashtu ata  na zbuluan si festuan dhe çfarë zgjodhën të vishnin.

Rubrika e re “2018” e AlpeNews  ju sjell 10 vip-et dhe paraqitjen e tyre për krishtlindjet.

Armina Mevlani

Zaimina Vasjari

Eni Koçi

Beatrix Ramosaj

Kejsi Tola

Elhaida Dani

Nevina Shtylla

Anna Lika

Argjentina Ramosaj

Fiori Dardha

AlpeNews.al