ÇIFTI PERFEKT/ Albani dhe Miriami tregojnë prapaskenat e një FOTOJE me gjithë dashurinë e mundshme (VIDEO) – AlpeGossip
ÇIFTI PERFEKT/ Albani dhe Miriami tregojnë prapaskenat e një FOTOJE me gjithë dashurinë e mundshme (VIDEO)

ÇIFTI PERFEKT/ Albani dhe Miriami tregojnë prapaskenat e një FOTOJE me gjithë dashurinë e mundshme (VIDEO)

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani adhurohen nga publiku për energjinë pozitive dhe dashurinë që dhurojnë. Ata janë një shembull familjar për t’u ndjekur dhe më të dashur.

Së fundmi ata kanë qenë të pranishëm në dasmën e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, nga ku ndanë me të gjithë disa foto shumë të bukura. Përpara pak minutash janë zbuluar edhe prapaskenat e tyre. Çifti prinin pë  foto, por në fakt ishin duke u bërë video. Plot dashuri në sy dhe lëvizje, çifti na tregon edhe njëherë tjetë imazhin perfekt që të gjithë jemi mësuar të shohim.