“TË QENKA RRAFSHUAR GJOKSI…”/ Njihuni me komentet PIKANTE të ditës ndaj VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
“TË QENKA RRAFSHUAR GJOKSI…”/ Njihuni me komentet PIKANTE të ditës ndaj VIP-ave (FOTO)

“TË QENKA RRAFSHUAR GJOKSI…”/ Njihuni me komentet PIKANTE të ditës ndaj VIP-ave (FOTO)

Tashmë Instagrami zë një pjesë të rëndësishme të shpenzimit të kohës së lirë apo edhe reklamimit e prandaj vipet nuk mund të qëndrojnë asnjë ditë pa postuar. Megjithatë çdo e mirë e ka një të keqe dhe vipave u duhet të përballen çdo ditë me komente të ndryshme negative drejtuar nga tyre për të cilat zgjedhin të reagojnë apo të sillen sikur nuk u intereson.

Gjatë ditës së sotme, më poshtë mund të njiheni me komentet negative ndaj vipave dhe si kanë zgjedhur ato të reagojnë:

Aulona Musta gjatë vizitës së saj në Gjermani dhe replika me fansin në lidhje me gjatësinë e kullës:

View this post on Instagram

Happy face ne 365 metra lartesi 😀

A post shared by Aulona Musta (@aulonamusta) on

Enca Haxhija dhe foto e shkrepur në Amsterdam ku fanset i komentojnë gjoksin apo gjendjen e saj duke supozuar se ka konsumuar hashash:

View this post on Instagram

🐥 Hoodie @sens_magazine 💗😇

A post shared by ENCA (@enca) on

Motra e Encës, Uindi Haxhiaj replikon me fansin i cili “kapet” me mbishkrimin e fotos:

Rashel Kolaneci, mjaft e komentuar për format e saj, zgjedh të mos reagojë ndaj fansit i cili e konsideorn tepër fallso:

View this post on Instagram

Strike a pose📸💚 @prettylittlething

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

 

/AlpeNews.al