Ilda Bejleri ju tregon çfarë ndodhi në shtëpinë e saj gjatë tërmetit që shkundi Tiranën (VIDEO) – AlpeGossip
Ilda Bejleri ju tregon çfarë ndodhi në shtëpinë e saj gjatë tërmetit që shkundi Tiranën (VIDEO)

Ilda Bejleri ju tregon çfarë ndodhi në shtëpinë e saj gjatë tërmetit që shkundi Tiranën (VIDEO)

Kryeqyteti i Tiranës ka ndjerë lëvizje të fuqishme të shkaktuara nga tërmetet e një pas njëshme të ndodhura gjatë paraditës.
Vipat kanë ndarë disa nga përjetimet e tyre gjatë këtij fenomeni natyror. Moderatorja Ilda Bjeleri ka ndarë një video në rrjetet sociale ku tregonte se gjendej në shtëpinë e saj. Duket se gjithçka ka lëvizur nga vendi i vet.

Me këtë rast Ilda ka zbuluar dhe një copëzë të banesës së saj.