CEREMONI TRADICIONALE/ Aktorja e njohur kurorëzohet me martesë (FOTO) – AlpeGossip
CEREMONI TRADICIONALE/ Aktorja e njohur kurorëzohet me martesë (FOTO)

CEREMONI TRADICIONALE/ Aktorja e njohur kurorëzohet me martesë (FOTO)

Aktorja e njohur e serialit “Zonja Fazilet dhe të bijat”, Deniz Baysal, do të kurorëzojë me martesë në shtator të këtij viti dashurinë me këngëtarin Baris Yurtçu.

Çifti u fejua në nëntor të vitit të kaluar me një ceremoni që u mbajt në Izmir të Turqisë.

Mediat turke kanë bërë të ditur se çifti ka zgjedhur Çeshmen për të mbajtur ceremoninë e dasmës së tyre, ku do të jenë të pranishëm rreth 400 të ftuar dhe pritet që dasma të kapë vlerën e 400 mijë lirave turke.