NË SUPER FORMË/ Zhade pozon me rrobabanjo (FOTO) – AlpeGossip
NË SUPER FORMË/ Zhade pozon me rrobabanjo (FOTO)

NË SUPER FORMË/ Zhade pozon me rrobabanjo (FOTO)

Kanë kaluar vite që nga kur një emër shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar ishte “Zhade”, protagonistja në serialin  “Kloni”. Giovanna Antonelli, aktorja nën rolin e saj, edhe sot është mjaft e komentuar në media dhe çdo levizje nga jeta e saj bëhet menjëherë lajm.

Aktorja është mjaft aktive dhe në instagram dhe publikon në profilin e saj foto nga më të ndryshmet ku pavarsisht viteve që kanë kaluar, ajo vazhdon të duket bukur.

Mes shumë fotosh nga përditshmëria e saj, fansave iu ka rënë një sy një foto e Zhades ku shfaqet me rrobabanje të zeza duke marrë rreze dielli. Duhet ta pranojmë që ajo duket në super formë.