VETË DY MUAJ PAS TRADHËTISË/ Khloe Kardashian kapet mat me këngëtarin e njohur – AlpeGossip
VETË DY MUAJ PAS TRADHËTISË/ Khloe Kardashian kapet mat me këngëtarin e njohur

VETË DY MUAJ PAS TRADHËTISË/ Khloe Kardashian kapet mat me këngëtarin e njohur

Dy muaj më parë u bë kryefjala e mediave tradhëtia e Tristan Thompson me Jordyn Woods, mikeshën e ngushtë të Kylie Jenner-it. Pas tradhëtisë, Khloe shkëputi çdo marrëdhënie me Tristanin, ndërsa tashmë duket se ka gjetur ngushëllim për mërzinë e saj.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se Khloe është parë sërish në shoqërinë e ish-të dashurit të saj, French Montanës, me të cilin i dha fund 5 vite më parë.

Montana ishte i ftuar në ditëlindjen e Kourtney-t disa ditë më parë dhe ata janë parë shumë pranë njër-tjetrit, duke ngritur aludimet se janë sërish bashkë.