NUK E PRISNIM/ "Bon Bon" i Era Istrefit në serialin e famshëm amerikan (VIDEO) - AlpeGossip
NUK E PRISNIM/  “Bon Bon” i Era Istrefit në serialin e famshëm amerikan (VIDEO)

NUK E PRISNIM/ “Bon Bon” i Era Istrefit në serialin e famshëm amerikan (VIDEO)

Këngëtarja Era Istrefi ka korrur sukses të madh jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë vendit, duke sjellë bashkëpunime me yjet e muzikës botërore dhe duke u kthyer në një ndër këngëtaret më të dëgjuara.

Hiti “Bon Bon”, me të cilin u bë e famshme nëpër botë, është shfaqur edhe gjatë një seriali të famshëm amerikan, të titulluar “Dinasty”.

Në videon e publikuar nga “Prive”, jepet një pjesë e serialit, teksa në sfond dëgjohet kënga e famshme e Erës, të cilën këngëtarja e lançoi në vitin 2016.