PAS SHUMË VITESH/ Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet në studio, së shpejti me projekte të reja - AlpeGossip
PAS SHUMË VITESH/ Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet në studio, së shpejti me projekte të reja

PAS SHUMË VITESH/ Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet në studio, së shpejti me projekte të reja

Anxhelina Hadërgjonaj ka vite që është larguar nga Shqipëria, për të vazhduar studimet në Amerikë. Pavarësisht se ajo nuk ka qenë aktive në karrierën e saj, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes të portaleve. Projekti i fundit që ajo ka sjellë ka qenë në vitin 2011, në ‘Top Fest’, megjithatë duket se do ta shohim së shpejti si këngëtare. Ditën e sotme, Anxhelina ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku duket në një studio muzikore dhe me kufje në vesh, duke paralajmëruar në një farë mënyre projekte të reja muzikore. Ajo nuk ka dhënë asnjë detaj më tepër në postimet e saj, por duket se është duke punuar fort mbi këtë projekt. Kujtojmë se Anxhelina ka marrë pjesë në shumë projekte si modele, bashkë me mikun e tij të ngushtë, grimierin Ariel.