NGJYRA TË LEHTA DERI TEK KONTRASTET/ Si u veshën MODERATORET bukuroshe gjatë kësaj jave (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA TË LEHTA DERI TEK KONTRASTET/ Si u veshën MODERATORET bukuroshe gjatë kësaj jave (FOTO)

NGJYRA TË LEHTA DERI TEK KONTRASTET/ Si u veshën MODERATORET bukuroshe gjatë kësaj jave (FOTO)

Kjo javë që po lëmë pas ka qenë e mbushur me një shumëllojshmëri  ngjyrash por ndryshe nga herët e tjera këtë rradhë të lehta.

E bardhë, bojëqell, lejla dhe e verdhë e lehtë ka mbizotëruar në veshjet e moderatoreve me përjashtim të së zezës e cila është gjithnjë e pranishme në veshjet e tyre.

Edhe për këtë javë, ju njohim me moderatoret të veshura më bukur sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al:

View this post on Instagram

#ftesene🖐🏼 #ngaehenanetepremte #ora🖐🏼

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

/AlpeNews.al