SË SHPEJTI AKTORE/ Zbulohet roli që do të luajë Arbana Osmani – AlpeGossip
SË SHPEJTI AKTORE/ Zbulohet roli që do të luajë Arbana Osmani

SË SHPEJTI AKTORE/ Zbulohet roli që do të luajë Arbana Osmani

ak kohë më parë Arbana Osmani njoftoi se do ta shohim si aktore. Ajo do të luajë në filmin “Sofia” nga partneri i saj, Eduart Grishaj.

Së shpejti aktore, zbulohet roli që do të luajë Arbana

“Takimi ynë i parë për këtë sezon do të jetë në…kinema”, shkroi moderatorja.

Së shpejti aktore, zbulohet roli që do të luajë Arbana

Së fundmi është zbuluar dhe roli që do të ketë ajo. “Prezantuesja televizive Arbana Osmani do të aktrojë si vetja në një paraqitje speciale në “Sofia” që do të shfaqet në të gjitha kinematë më 3 nëntor”, shkruhet në njoftim.