GËNJEU PUBLIKISHT NDJEKËSIT/ Shoqja nxjerr “bllof” Trejsi Sejdinin: Ja detaji që… – AlpeGossip
GËNJEU PUBLIKISHT NDJEKËSIT/ Shoqja nxjerr “bllof” Trejsi Sejdinin: Ja detaji që…

GËNJEU PUBLIKISHT NDJEKËSIT/ Shoqja nxjerr “bllof” Trejsi Sejdinin: Ja detaji që…

Trejsi Sejdini është kthyer në një ndër vazjat më të komentuara të showbizit dhe më të ndjekura në rrjete sociale.

E njohur si “gangsterja e Elbasanit” e cila gjithashtu rrëmbeu  edhe kurorën e  “Miss Univers” është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja e saj.

Trejsi nuk nguron të ekspozoj jetesën luksoze dhe format fizike  por ja postimi i fundit që “fëlliqi” veten pa e kuptuar.

Teksa shijonte kafen e mëngjesit Trejsi  nxorri në pah syzet dhe çantën sipër fotos ajo shkruante:

“Morning coffe alone”. Dhe juve ju erdhi keq që bukuroshja ndodhej vetëm?

Epo, Trejsi mirë që na gënjeu por  harroi  detajin e mikeshës së saj. Më pas ka qenë parukierja  e saj ajo që ka publikuar një foto me të njëtën çantë.

Prandaj qetësohuni njerëz Trejsi nuk është aq “alone” sa thotë, gjithçka është për një postim të ndjerë në Instagram.

View this post on Instagram

Love you @merita_merja 🥰

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on

AlpeNews.al