BABA PËR HERË TË DYTË/ Erion Isai ndan FOTON e veçantë me familjen – AlpeGossip
BABA PËR HERË TË DYTË/ Erion Isai ndan FOTON e veçantë me familjen

BABA PËR HERË TË DYTË/ Erion Isai ndan FOTON e veçantë me familjen

Disa kohë më parë, aktori i humorit njëkohësisht edhe Kryetari i Bashkisë Kolonjë, Erion Isai, zbuloi se do të bëhet baba për herë të dytë. Edhe pse është treguar mjaft i rezervuar këtë periudhë, së fundmi Isai ka ndarë një foto mjaft speciale. Ai shfaqet me bashkëshorten shtatzënë dhe vajzën e vogël, Ajlin e cila ka mbështetur kokën në barkun e nënës. Foto ka marrë komente të shumta që e komplimentojnë Erionin për familjen e tij.