CEREMONIA E SAG AWARDS/ Ja se çfarë veshën VIP-at në tapetin e kuq – AlpeGossip
CEREMONIA E SAG AWARDS/ Ja se çfarë veshën VIP-at në tapetin e kuq

CEREMONIA E SAG AWARDS/ Ja se çfarë veshën VIP-at në tapetin e kuq

Pak pas mesnatës (20 janar), në Los Angeles u mbajt ceremonia e 26 e SAG Awards – Screen Actors Guild Awards, event i mbajtur për të vlerësuar performancat më të mira të vitit në filma dhe televizion. Si në ceremonitë e ngjashme, Tapeti i Kuq tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

SCARLETT JOHANSSON

CHARLIZE THERON

NICOLE KIDMAN

MILLIE BOBBY BROWN

JENNIFER ANISTON

LILI REINHART

MARGOT ROBBIE

 

JENNIFER LOPEZ

JOEY KING

GWENDOLINE CHRISTIE

CYNTHIA ERIVO

CATHERINE ZETA-JONES

JENNIFER GARNER

ZOE KRAVITZ

GLENN CLOSE

RENEE ZELLWEGER

REESE WITHERSPOON

SOPHIE TURNER

LUPITA NYONG’O

AMERICA FERRERA

KATHRYN NEWTON

NATHALIE EMMANUEL

NGA E MAJTA: DUSTIN MILLIGAN, ANNIE MURPHY, CATHERINE O’HARA, JENNIFER ROBERTSON, SARAH LEVY, EUGENE LEVY, EMILY HAMPSHIRE, DANIEL LEVY DHE NOAH REID
KASTI I “SCHITT’S CREEK”

DANAI GURIRA

CAMILA MENDES

MARGARET QUALLEY

NIKKI NOVAK

JENNA LYNG ADAMS

LOGAN BROWNING