E LA EMISIONIN NË MES TË SEZONIT/ Renato Mekolli flet për herë të parë pas largimit – AlpeGossip
E LA EMISIONIN NË MES TË SEZONIT/ Renato Mekolli flet për herë të parë pas largimit

E LA EMISIONIN NË MES TË SEZONIT/ Renato Mekolli flet për herë të parë pas largimit

Ditën e djeshme u bë e ditur se Renato Mekolli, shefi i famshëm i kuzhinës ka vendosur të largohet nga “Hell’s kitchen” në mes të sezonit. Në promon e emisionit Renato shfaqej duke u larguar dhe vendin e tij do e zërë një shef tjetër nga Athina. Skenaristja Zefina Hasani bëri të ditur se Renato është larguar për arsyet e tij personale. Renato ka folur për largimin e tij me anë të disa postimeve në Instastory ku shkruan: “Disa mbase do gëzohen, disa do mërziten! Vazhdimit nuk i dihet… Fund”.

Më pas shefi i kuzhinës ka postuar këngën e Flori Mumajesit “Plas” dhe shkruan: “S’kena me u pa mo bashkë”.

Nuk dihet ende nëse ky është një largim përfundimtar i shef Renatos, apo ai do rikthehet sërish surprizë.