I veshur thjeshtë dhe sportiv, ja ku po e shijon kafen kryeministri (FOTO) – AlpeGossip
I veshur thjeshtë dhe sportiv, ja ku po e shijon kafen kryeministri (FOTO)

I veshur thjeshtë dhe sportiv, ja ku po e shijon kafen kryeministri (FOTO)

I veshur thjeshtë dhe sportiv, Edi Rama e ka nisur këtë ditë i vetëm, pa shoqërinë e familjes së tij.

Ai ka lënë mënjanë takimet dhe punët e qeverisë, ndërsa është fotografuar duke shijuar i vetëm një kafe në një lokal të Surrelit.

Rrezet e diellit dhe moti i ngrohë e kanë joshur numrin një të Qeverisë që ta shijojë kafen në verandën e lokalit, ndërsa shihet i fokusuar në celular.