FESTOI DITËLINDJEN/ Efi merr surprizën më të bukur dhe në të ka gisht Flori Mumajesi – AlpeGossip
FESTOI DITËLINDJEN/ Efi merr surprizën më të bukur dhe në të ka gisht Flori Mumajesi

FESTOI DITËLINDJEN/ Efi merr surprizën më të bukur dhe në të ka gisht Flori Mumajesi

Efi ka festuar mbrëmë 28-vjetorin me një super festë mes miqsh dhe njerëzish të dashur për të. Ish-banorja e Big Brother VIP shkëlqente e veshur me një fustan të zi me pjesën e poshtme ngjyrë ari.

Efi merr surprizën më të bukur për ditëlindje dhe

Por pjesa më kulminante e mbrëmjes ishte kur Efit i kishin dedikuar një këngë. Më saktë një ripunim i këngës së Flori Mumajesit, këngë të cilën Efi e pëlqen shumë. Flori bashkë me miqtë e Efit kanë bashkëpunuar për t’i sjellë asaj një version unik të këngës.

Efi merr surprizën më të bukur për ditëlindje dhe

“Kjo ishte dhurata me e bukur per mua. Faleminderit shume Flori Mumajesi. Skam fjalë, lotët folën”, shkruan Efi.

VIDEO