I HAKERUAN INSTAGRAMIN/ Këngëtares me famë botërore i postuan video dhe foto intime – AlpeGossip
I HAKERUAN INSTAGRAMIN/ Këngëtares me famë botërore i postuan video dhe foto intime

I HAKERUAN INSTAGRAMIN/ Këngëtares me famë botërore i postuan video dhe foto intime

Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger ka rënë pre e hakerave, të cilët kanë pushtuar profilin e saj në rrjetin social Instagram.

Në BIO-n e profilit të saj është shkruar se ajo ka xhiruar një kasetë seksi dhe të gjithë ata që duan ta shikojnë duhet të klikojnë tek linku.

Për më tepër i kanë postuar një foto gjysmë të zhveshur ku ka ekspozuar një pjesë të trupit.

Nuk dihet nëse është vërtetë ajo në foto apo është e fotoshopuar, por modelja ka të njëjtat forma trupore me këngëtaren dhe një konfirmim i tillë nuk mund të jepet me një siguri të plotë.

Fotot kanë bërë xhiron e rrjetit në pak minuta.

Nuk dihet ende autori pas këtij sulmi dashakeq ndaj këngëtares me famë botërore.