“TË DASHURUAR PAS DAFINËS”/ Këngëtarja tregon kombinimin i cili do t’ju mahnisë [FOTO] – AlpeGossip
“TË DASHURUAR PAS DAFINËS”/ Këngëtarja tregon kombinimin i cili do t’ju mahnisë [FOTO]

“TË DASHURUAR PAS DAFINËS”/ Këngëtarja tregon kombinimin i cili do t’ju mahnisë [FOTO]

Kur flasim për Fashion, Dafina Zeqiri është kthyer tashmë në një muzë frymëzimi për shumë vajza të cilat duan të kenë gjithmonë stil unikal.

Si gjithmonë edhe këtë herë këngëtarja ka bërë një kombinim në veshjen e saj me stil të admirueshëm.

Ka qenë faqja e Instagramit, Whattheywearin e cila ka zbuluar detajet me një foto të postuar në Instagram.

Një xhaketë e markës “Aleksandër Wangny”, një palë atlete të markës Luis Vuitton dhe vlera totale e kombinimit të Dafit kap vlerën e 965 eurosh.

Bravo Dafina! Ti po që di të jesh on-top.