Bleona zbulon të gjithë politikanëve më të cilët ka pasur marrëdhënie intime – AlpeGossip
Bleona zbulon të gjithë politikanëve më të cilët ka pasur marrëdhënie intime

Bleona zbulon të gjithë politikanëve më të cilët ka pasur marrëdhënie intime

Në një libër biografik Bleona Qerreti mund të tronditë politikën shqiptare dhe jo vetëm
Burime pranë këngëtarës, thonë se librin e saj do të publikohen emra politikanësh, por edhe diplomatësh, me të cilët Bleona ka ndarë kohën e lirë apo intimitete.

Në libri që do të dalë për publikun brenda pak ditësh, do ketë dhe emra ambasadorësh, të cilët janë joshur nga Bleona.

Sipas “Lajm-Shqip” ajo ka rreth dy vjet që e “thur” këtë libër dhe është gati të dalë nga “furra” e botimit.

Madje këngëtarja pretendon se ka marrë kërkesa pa fund që libri të mos botohet, të cilat kanë arritur edhe në kërcënime.

Por Bleona e ka ndarë mendjen që t’u nxjerrë të palarat të gjithë personazheve publike dhe politike.