SHIFRA MARRAMENDËSE/ Ja sa shpenzon Tayna për një çantë (FOTO) – AlpeGossip
SHIFRA MARRAMENDËSE/ Ja sa shpenzon Tayna për një çantë (FOTO)

SHIFRA MARRAMENDËSE/ Ja sa shpenzon Tayna për një çantë (FOTO)

Ashtu si shumica e vajzave edhe Tayna është e apasionuar pas çantave. Madje reperja është njëra nga artistet më të paguara të estradës shqiptare prandaj dhe ia lejon vetes blerjet e shtrenjta.

Shifra marramendëse, kaq shpenzon Tayna për një çantë

Tayna njihet edhe për shpenzime të mëdha për veshje e aksesorë dhe këtë e vërteton blerja e saj e fundit.

Shifra marramendëse, kaq shpenzon Tayna për një çantë

Së fundmi, për një veshje ajo ka shpenzuar afro tre mijë euro, ku vetëm çanta e saj nga firma e njohur “Balenciaga”, kushton 1890 euro.

Shifra marramendëse, kaq shpenzon Tayna për një çantë