Xhensila Myrtezaj 4 muajshe shtatzënë? Kjo foto po na bën të DYSHOJMË … – AlpeGossip
Xhensila Myrtezaj 4 muajshe shtatzënë? Kjo foto po na bën të DYSHOJMË …

Xhensila Myrtezaj 4 muajshe shtatzënë? Kjo foto po na bën të DYSHOJMË …

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur të publikut shqiptar. Ata shumë shpesh janë vënë në qendër të mediave në lidhje me lajmin që së shpejti do të bëhen prindër, megjithëse asnjëherë nuk ka qenë e vërtetë dhe çifti ka hedhur poshtë zërat që kanë qarkulluar në media.

Ata janë shprehur gjithmonë se dëshirojnë shumë të kenë një fëmijë, por në momentin që Zoti do t’ua bëjë dhuratë do ta mirëpresin. Por me sa duket kjo ditë ka ardhur për çiftin. Burime të afërt me ta kanë konfirmuar se Xhensila është 4 muajshe shtatzënë.

Gjithashtu kanë qarkulluar edhe fotot e para ku Xhensila megjithëse është 4 muajshe shtatzënë duke shumë në formë. Ajo së bashku me Besin kanë qenë të ftuar në eventin e organizuar së fundmi nga Andrra Destani.