Ja cila këngëtare shqiptare e takoi BEBE REXHËN në Dubai. Ne e pëlqejmë shumë atë (FOTO) – AlpeGossip
Ja cila këngëtare shqiptare e takoi BEBE REXHËN në Dubai. Ne e pëlqejmë shumë atë (FOTO)

Ja cila këngëtare shqiptare e takoi BEBE REXHËN në Dubai. Ne e pëlqejmë shumë atë (FOTO)

Këngëtarja Luar, mjaft e njohur për hitin e saj “Gjithmonë” në bashkëpunim me kantautorin Flori Mumajesin është duke qëndruar disa ditë në Dubai.

Aty ajo ka takuar këngëtaren tjetër me origjinë shqiptare dhe me famë botërore Bebe Rexha.

Më e mira dhe më e talentuara shqiptare“-ka shkruar Luar tek foto me Beben.