PUBLIKOHET FOTO/ Ja kush është i dashuri misterioz i Oriola Marashit – AlpeGossip
PUBLIKOHET FOTO/ Ja kush është i dashuri misterioz i Oriola Marashit

PUBLIKOHET FOTO/ Ja kush është i dashuri misterioz i Oriola Marashit

Prej disa ditësh Oriola Marashi ndodhet në Dubai nga ku po poston vazhdimisht foto e video që kanë tërhequr shumë vëmendjen. Ky udhëtim i modeles ka ngritur edhe shumë aludime se kush e shoqëron atë.

 

Kështu Oriola ka postuar sot në Instastory një foto ku shfaqet duke pozuar me një burrë të panjohur dhe shkruan me humor: “Me të dashurin tim misterioz”.

Në fakt modelja ndodhet në Dubai në shoqërinë e motrës dhe mikeshave.