Këto FOTO dëshmojnë se të pasmet e Luanës janë FALLCO – AlpeGossip
Këto FOTO dëshmojnë se të pasmet e Luanës janë FALLCO

Këto FOTO dëshmojnë se të pasmet e Luanës janë FALLCO

Moderatorja Luana Vjollca është emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Ajo njihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në rrjete sociale, shkruan.

Në shumë raste, ajo është kritikuar se përdor fotoshop në fotografi, apo edhe për operacione të tepërta plastike.

Në puntantën e javës së kaluar të emisionit “Shiko kush Luan”, të cilin e udhëheq Luana, ajo u shfaq e veshur me një fund dhe me një bluzë të kombinuar sipër.

Por, një detaj që merrte vëmendjen tek emisioni i saj ishin të pasmet e Luanës të cilat dukeshin të ‘deformuara’.

Në disa fotografi të ndara nga emisioni, vërehet se moderatorja ka të ngjitura të pasme fallco, e më së miri mund ta shikoni edhe në videon e emisionit nga minutat 1:04, 1:40, 4:36 dhe të vlerësoni vetë.