KINEZI “KAZANOVA”/ Dilte me 19 vajza në të njëjtën kohë dhe u vidhte çdo send me vlerë – AlpeGossip
KINEZI “KAZANOVA”/ Dilte me 19 vajza në të njëjtën kohë dhe u vidhte çdo send me vlerë

KINEZI “KAZANOVA”/ Dilte me 19 vajza në të njëjtën kohë dhe u vidhte çdo send me vlerë

Një burrë në Kinën qendrore u arrestua pasi dilte me 19 femra në të njëjtën kohë dhe u vidhte cdo gjë që kishin.

Policia në Zhengzhou nisi hetimet pasi disa gra raportuan se po vidheshin nga një djalë që prezantohej si i pasur në rrjete sociale.

Ai është baba i katër fëmijëve dhe ka lënë dy viktima të tjera shtatzënë. Djali i paidentifikuar zgjodhi këtë rrugë për të bërë para në vitin 2017 pasi humbi punën prej alkoolit. Ai vishte rroba false të firmave të njohura, por vajzat mashtroheshin.

Synonte të dilte me femra të familjeve të pasura dhe i thoshte se kishte mbetur pa para. Një prej viktimave deklaroi se nuk e kishte idenë që i dashuri ishte hajdut derisa lindi fëmija i tyre.

Të dy u njohën nga aplikacionet e takimeve dhe ra menjëherë në dashuri me të. Ndër mashtrimet e hajdutit përfshihej fakti se thoshte që vjen nga një familje e pasur dhe do ti blinte dhurata sa herë të takoheshin.

Ende pritet të merret një vendim nga gjykata për të.