FOTOT E MREKULLUESHME/ Dalin pamjet e rralla në Miami Beach në vitet ’80-‘90 – AlpeGossip
FOTOT E MREKULLUESHME/ Dalin pamjet e rralla në Miami Beach në vitet ’80-‘90

FOTOT E MREKULLUESHME/ Dalin pamjet e rralla në Miami Beach në vitet ’80-‘90

Fotografi të mrekullueshme bardhezi të Miami Beach në vitet ’80-‘90, janë publikuar së fundmi.

Ato janë realizuar nga fotografi britanik Barry Lewis.

Pas viteve të korrupsionit, dhunës dhe drogës, shoqëria po rimëkëmbej.

Në galerilnë virtuale do të shikoni se si njerëzit shijojnë rrezet e dilellit, detin dhe rërën e nxehtë.

/AlpeNews.al