Wow, ngjashmëri e frikshme! Ledri na prezantoi sozinë e tji dhe të gjithë u ngatërruam (FOTO) – AlpeGossip
Wow, ngjashmëri e frikshme! Ledri na prezantoi sozinë e tji dhe të gjithë u ngatërruam (FOTO)

Wow, ngjashmëri e frikshme! Ledri na prezantoi sozinë e tji dhe të gjithë u ngatërruam (FOTO)

Vajzat me siguri do donin që të kishte më shumë meshkuj si Ledri!

Nëse femrat janë lodhur duke kërkuar për dikë që i ngjan atij, reperi i njohur mesa duket e ka gjetur sozinë e tij dhe madje ua ka treguar të gjithëve.

Fillimisht ai ka publikuar në “Instastory” foto të një djali me flokë të çrregullta dhe që ngjan shumë me reperin saqë për një moment të gjithë menduam se ishte Ledri, madje madje edhe atletet i kishta “Vans” ashtu siç i vesh ai.