MACJA MODELE “RRËMBEN” PASARELËN/ Të gjithë “shpërthejnë” në të qeshura (VIDEO) – AlpeGossip
MACJA MODELE “RRËMBEN” PASARELËN/ Të gjithë “shpërthejnë” në të qeshura (VIDEO)

MACJA MODELE “RRËMBEN” PASARELËN/ Të gjithë “shpërthejnë” në të qeshura (VIDEO)

Një mace i dha kuptim fjalës “catwalk” asaj çfarë quhet në të vërtetë pasarelë.

Katërpushtroshja u ngjit dhe nisi të ecte dhe të luante me modelet, ndërkohë që e gjithë vëmendja ishte tek ajo.

Stilistët dhe njerëz të tjerë më influencë hoqën vëmendjen nga rrobat që mbanin veshur modelet dhe nxorën telefonat duke i bërë foto dhe duke filmuar macen lozonjare.

Videoja është bërë virale në rrjet dhe po komentohet gjerë.