TË GJITHË DUAN TË DINË SE SI E BËJ UNË KËTË/ Dua Lipa tërheq vëmendjen e kalimtarëve në aeroport (FOTO) – AlpeGossip
TË GJITHË DUAN TË DINË SE SI E BËJ UNË KËTË/ Dua Lipa tërheq vëmendjen e kalimtarëve në aeroport (FOTO)

TË GJITHË DUAN TË DINË SE SI E BËJ UNË KËTË/ Dua Lipa tërheq vëmendjen e kalimtarëve në aeroport (FOTO)

Dua Lipa di gjithmonë të tërheq vëmëndje dhe jo vetëm në skenë.

Këngëtarja ka postuar ditën e sotme foto në areoport ku të gjithë kalimtarët e kanë parë të habitur se si ka qëndruar mbi karriget  e areoportit .

Të gjithë duan të dinë  se si e bëj unë këtë” shkruan Dua në foton e postuar.