“BRENDA E KISHA MË TË THJESHTË”/ Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3 – AlpeGossip
“BRENDA E KISHA MË TË THJESHTË”/ Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3

“BRENDA E KISHA MË TË THJESHTË”/ Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3

Luizi ka deklaruar se do të ishte gati të merrte pjesë edhe njëherë në Big Brother VIP.  Një ndër profilet e Instagramit, që mbështet Luizin, ka publikuar një video, ku shihet një nënë teksa përkedhel televizorin, në të cilin ishte Luizi gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e BBV.

“Duke parë se dhe sa më donin kur isha aty, po të mos isha me Kiarën, do merrja prap pjesë tek “BBV 3″ sepse brenda ishte më e thjeshtë se sa tani jashtë”, shkruan Luizi në postimin e bërë në “itskryefjalahere”.

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda