“NUK I REZISTOVA DOT”/ Françeska Jaçe poston foton sensuale: Me veshje leopard, mbështetur… (FOTO) – AlpeGossip
“NUK I REZISTOVA DOT”/ Françeska Jaçe poston foton sensuale: Me veshje leopard, mbështetur… (FOTO)

“NUK I REZISTOVA DOT”/ Françeska Jaçe poston foton sensuale: Me veshje leopard, mbështetur… (FOTO)

Françeska Jaçe, ish-banorja e Big Brother, modele e tashmë biznesmene, është tepër aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instagram.

Ajo poston shpeshherë foto dhe video që lënë mbresa te ndjekësit. Mbi 300 mijë fansa e ndjekin bukuroshen që di më së miri të provokojë me foto ‘hot’.

Së fundi ajo ka publikuar një set fotografik, e veshur si leopard dhe me një shikim “vrasës”. Me duar në divan dhe e përkulur si mace, Françeska Jaçe i ka “çoroditur” fansat, të cilët nuk kanë nguruar të vërshojnë me komente.

View this post on Instagram

Can't resist 😎…

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on