“E BËRE BOTËN MË TË ËMBËL”/ Xhensila Myrtezai publikon momentet e veçanta me mbesën e Besit (FOTO) – AlpeGossip
“E BËRE BOTËN MË TË ËMBËL”/ Xhensila Myrtezai publikon momentet e veçanta me mbesën e Besit (FOTO)

“E BËRE BOTËN MË TË ËMBËL”/ Xhensila Myrtezai publikon momentet e veçanta me mbesën e Besit (FOTO)

Pas një kohe të gjatë larg mediave Xhensila Myrtezai i është rikthyer  projekteve të reja dhe kocerteve.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryhsme nga e përditshmja e saj.

Ditën e sotme Xhensila ka publikuar një foto pikante me mbesën  vogël të Besit. Ajo në daljet televizive ka treguar se ka një marrëdhënie të ngushtë me motrën e Besit.

Amla, ti e bëre botën më të ëmbel...”: shkruan krah fotove Xhensila

 

View this post on Instagram

Amla, ti e bëre botën më të ëmbel…

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on