Xhensila publikon foton e ëmbël, Bes Kallaku i lë komentin më epik: “HAJDE ZBRIT…”(FOTO) – AlpeGossip
Xhensila publikon foton e ëmbël, Bes Kallaku i lë komentin më epik: “HAJDE ZBRIT…”(FOTO)

Xhensila publikon foton e ëmbël, Bes Kallaku i lë komentin më epik: “HAJDE ZBRIT…”(FOTO)

Janë një nga çiftet më simpatik të showbizz-it dhe na kanë treguar se mes tyre dashuria dhe mirëkuptimi janë fjalët kyçe që i mbajnë zemrat e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut të lidhura së bashku.

Ashtu siç është mësuar pritjes së ëmbël të Xhensilës po i vjen fundi dhe këngëtarja bukuroshe nuk ka nguruar të publikoj edhe së fundmi disa foto në profilin e saj në Insta.

Bes Kallaku është “irrituar paksa” dhe kjo për faktin e thjeshtë se vajzat kur fillojnë të bëjnë foto harrojnë që mund ti presi dikush.

Këtë e ka treguar vetë aktori me anë të komentit që ka lënë në foton e Xhensilës: “Hajde zbrit poshtë se kam 1 orë që po të pres, leji fotot”.

S’kanë faj meshkujt e shkretë! Femrat e dhëna pas pasioneve ndonjëherë e humbin fare sensin kohë.