DETAJI QË NA "KISHTE SHPËTUAR"/ Mania e Lori Hoxhës është fytyra... e këtij qenushi! (FOTO) - AlpeGossip
DETAJI QË NA “KISHTE SHPËTUAR”/ Mania e Lori Hoxhës është fytyra… e këtij qenushi! (FOTO)

DETAJI QË NA “KISHTE SHPËTUAR”/ Mania e Lori Hoxhës është fytyra… e këtij qenushi! (FOTO)

Lori Hoxha është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar njëkohësisht edhe ndër më të përfolura.

Trashgimtarja e “Top channel” kometohet gjithmonë për veshjet super të shtrenja dhe udhëtimet luksoze.

Një detaj që “na kishte shpëtuar” nga Lori është se ajo adhuron të pozoj me fytyrën e qenushit të “Snapchat” dhe prej vitesh ajo nuk mërzitet duke zgjedhur këtë filter në postimet e saj.

Edhe në rastet kur “Snapi” e ka hequr për momentin si efekt, Lori ka shprehur “lumturinë” e saj kur është rikthyer me fjalinë: “My fav snapchat filter is back”.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku na tregob se fiksmi ndaj këtij filtri akoma nuk i është zhdukur. Kujtojmë se edhe pashaportën, e bëri me qenushin!

 

/AlpeNews.al