Duke dredhur të pasmet para tij, reperi shqiptar publikon pamjet e nxehta me një femër (FOTO) – AlpeGossip
Duke dredhur të pasmet para tij, reperi shqiptar publikon pamjet e nxehta me një femër (FOTO)

Duke dredhur të pasmet para tij, reperi shqiptar publikon pamjet e nxehta me një femër (FOTO)

Reperi i njohur i hitit “Pa ty” është kthyer në një ndër reperët më të komentuar në media. Seven Saraqi ndonëse i ri në moshë ka arritur një sukses të madh falë këngëve që kthehen menjëherë në hite.

Ai së fundmi është duke shijuar suksesin e këngës së re ‘Ku je’, e cila u pëlqye shumë nga publiku. Edhe pse është shumë i angazhuar me koncerte, Seven ka marrë pak kohë veten dhe ka nisur disa pushime me shoqërinë.

Seven ka publikuar disa video në Instastory, ku shihet në praninë e miqve dhe të femrave ndërkohë që njëra nga ato nuk ka ngurruar të dredh të pasmet dhe të bëj twerk përpara reperit.

Kujtojmë që vetëm pak muaj më parë Seven i dha fund lidhjes së gjatë me të dashurën e tij . Ndarje kjo që u diskutua gjatë në media.