Nepsi i shtatzënisë, Jona Spahiut i ka shkuar keq mendja për këtë ushqim… (FOTO) – AlpeGossip
Nepsi i shtatzënisë, Jona Spahiut i ka shkuar keq mendja për këtë ushqim… (FOTO)

Nepsi i shtatzënisë, Jona Spahiut i ka shkuar keq mendja për këtë ushqim… (FOTO)

Moderatorja e njohur e ekranit, Jona Spahiu, është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve me pozat me barkun e rrumbullakosur.

Teksa ndodhet në muajt e fundit të pritjes së ëmbël, duket se Jonën e ka kapur keq nepsi i shtatzënisë. Në një postim në Instastory, ajo ka publikuar foto të një akulloreje dhe pyet fansat se ku mund të gjejë një të tillë.

“Ju lutem, ku mund të gjej akullore me passion fruit?”- ka shkruar Jona në postim.