Klaudia Pepa publikon foton ”HOT” me bikini, Elhaida Dani habit me komentin e saj: Po ça je ti mi… (FOTO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa publikon foton ”HOT” me bikini, Elhaida Dani habit me komentin e saj: Po ça je ti mi… (FOTO)

Klaudia Pepa publikon foton ”HOT” me bikini, Elhaida Dani habit me komentin e saj: Po ça je ti mi… (FOTO)

Ajo shpesh herë përshëndet fansat e saj në rrjetet sociale me foto dhe video. Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, provokoi rrjetin me postimet e saj më të fundmit ku kishte zgjedhur një body në formën e tangave dhe kaq mjaftoi që komentuesit të shpërthenin ndaj saj.

Pas zhurmës në rrjet, ajo ka publikuar një tjetër foto seksi me bikini të bardha, por më artistike.

Në këtë postim ajo ka marrë shumë komente pozivite nga fansat e saj, por i ka komentuar edhe këngëtarja e njohur Elhaida Dani e cila i thënë: “Po ça je ti mi goce”, por Klaudia ia la “SEEN”.