E dashura e reperit të njohur shqiptar, bëhet gati të publikojë këngën e saj të parë (VIDEO) – AlpeGossip
E dashura e reperit të njohur shqiptar, bëhet gati të publikojë këngën e saj të parë (VIDEO)

E dashura e reperit të njohur shqiptar, bëhet gati të publikojë këngën e saj të parë (VIDEO)

Reperi Kosovar Mozzik, prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me Loredana Zefin,të cilën e bëri pjesë të videoklipit të këngës “N’Kuks”.

Pas suksesit të gjysmës së saj në muzikë, Loredana ka vendosur të ndjekë të njëjtat hapa dhe të bëhet pjesë e tregut muzikor.

 

Ishte Mozzik, ai që paralajmëroi në një postim në profilin e tij në “Instagram” se e dashura e tij do të publikojë së shpejti këngën e saj më të re.

Mësohet se kënga është në gjuhën gjermane dhe mban titullin “Sonnen brille”.