HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse duhet ta duam një binjake si Eva Murati! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse duhet ta duam një binjake si Eva Murati!

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse duhet ta duam një binjake si Eva Murati!

Moderatore, modele dhe së fundmi aktore, Eva Murati gjithmonë tërheq vëmëndje edhe me pamjen seksi.Ajo është një ndër femrat më të përfolura të showbizit shqiptar dhe si një “binjake” ne e kuptojme zgjuarsin dhe bukurin që e karakterizon.

Ja disa nga karakteristikat që  vërtetojne se Eva është një binjake e vërtetë:

Binjakët shquhen si komunikues të mirë ndër shenjat e tjera të horoskopit. Bien në sy lehtë për meritë të mendjes së shpejtë, zgjuarsisë së mprehtë dhe aftësisë për të biseduar.Janë tipa që emocionohen shpejt, me mendje të gjallëruar dhe që nuk mposhten lehtë. Përpiqen të bëjnë çdo gjë, ashtu siç dinë vetë. Dhe Eva dallohet për talentin e  saj në komunikim dhe gjithmonë argumenton mbi ngjarjet që e shqetësojn duke na bindur neve se nuk është vetëm e  bukur por edhe e zgjuar.

 

Janë shumë te lëvizshëm, madje është e vështirë ti shohësh vazhdimisht në një vend. Merziten nga punët monotone. Eva si një binjake e denj nuke provuar vten vetëm si moedel por edhe si moderatore dhe aktore së fundmi.

View this post on Instagram

Albumi i fundit per sot! Naten e mire! 🤗🌙

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on

View this post on Instagram

Dea Film Festival #deafilmfestival

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on

View this post on Instagram

Pink Overdose

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on

Dhe nëse do ta përshkruanim Evën si një binjake me një fjali do të ishte: Janë tipa aktivë, të shkathët në përgjigje, të lumtur, të zgjuar, komunikues dhe me humor.

 

View this post on Instagram

✨✨✨ #evamuratixjaguarsposa #evamuratibridal

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on

View this post on Instagram

👀

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on

AlpeNews.al