TRENDI I SANDALEVE MË MUST/ Vip-et ju tregojnë modelet më “IN” të sezonit të ngrohtë – AlpeGossip
TRENDI I SANDALEVE MË MUST/ Vip-et ju tregojnë modelet më “IN” të sezonit të ngrohtë

TRENDI I SANDALEVE MË MUST/ Vip-et ju tregojnë modelet më “IN” të sezonit të ngrohtë

Sezoni veror është i preferuarai i femrave sepse  ekspozojnë  këmbët përmes sandale. Sandalet me rripa të hollë dhe takë mesatare janë një rikthim i viteve 90′ dhe mamat tona i kanë pasur një palë të tilla dikur.

Në 2019 ato kanë pësuar një rikthim të fuqishëm duke u bërë më të preferuara dhe domosdoshme e sezonin pranverë -verë.

Gjithashtu ato janë lehtësisht të kombinueshme si me, xhinse, fustane, kostume, veshje sportive   dhe ju japin një pamje elegante dhe moderne.

Nga ato me pupla deri tek ati trasparente vip-et shqiptare ju tregojn cilat janë modelet më must have për muajt e ardhshëm.

Lori Hoxha

Arbana Osmani

Jonida Maliqi

Armina Mevlani

Kiara Tito

AlpeNews.al