“MË FAL SE S’TË NJOHA…”/ Komentet pikante, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at (FOTOT) – AlpeGossip
“MË FAL SE S’TË NJOHA…”/ Komentet pikante, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at (FOTOT)

“MË FAL SE S’TË NJOHA…”/ Komentet pikante, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at (FOTOT)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Greta Koçi ka postuar së fundmi një foto në llogarinë e saj në instagram. Këngëtarja duket mjaft bukur me fustanin e bardhë të gjatë dhe të çarë pak anash. Kjo foto nuk ju ka shpëtuar ndjekësve të saj ku ka marrë komente pozitive por edhe thumbuese. Ndjeksja e saj i ka bër komentin epik duke i shkruar: Si ka mundësi që je shpërfytëruar kaq shumë. Si shimpaze dukesh moj fytyrë silikon. Ndjeksja e krahëson këngëtaren me shimpazetë dhe se ajo është shpërfytëruar shumë nga silikoni.

Tayna ka postuar një foto pak orë më parë ku duket shumë tërheqëse. Fotos së Taynës nuk i kanë shpëtuar komentet e shumta të ndjekësve të sajë. Por një koment  ra në sy  nga ndjekësja e saj ku i shkruan: Ska fund photoshopii, na hapët barkun. Komentuesja mendon se këngëtarja ka përdorur photoshop dhe se asaj kjo gjë i hap barkun.

Beatriks Ramosaj ka postuar një foto me bikini ngjyrë portokalli dhe mjaft tërheqëse. Komentet kanë qënë të shumta por ai më thumbuesi nga ndjekësja e saj ra në sy ku i shkruan: Më fal se stë njoha që ishe ti. Më e shëmtuar se kurrë. Komentuesja mendon se Beatriksi ka ndryshuar dhe se nuk është më parë por është bërë më e shëmtuar.