ME KËTO PAMJE TË ËMBLA NGA SHTËPIA/ Venera dhe Lind zbulojnë projektin e radhës (VIDEO) – AlpeGossip
ME KËTO PAMJE TË ËMBLA NGA SHTËPIA/ Venera dhe Lind zbulojnë projektin e radhës (VIDEO)

ME KËTO PAMJE TË ËMBLA NGA SHTËPIA/ Venera dhe Lind zbulojnë projektin e radhës (VIDEO)

Me anë të një videoje në rrjetet sociale, Venera dhe Lindi kanë zbuluar një pjesë të këngës së tyre të re.

Dyshja kanë vendosur të këndojnë disa rreshta nga projekti më i fundit, që siç kanë pohuar do ta publikojnë këtë fundjavë.

“Këngë e re, këtë fundjavë”, ka shkruar Venera krah videoa ku shfaqet shumë e qeshur së bashku me Lindin.

Ashtu siç kuptohet dhe nga teksti edhe kjo këngë do të jetë një dedikim dashurie dhe me siguri fansat e dyshes po e presin me padurim publikimin e saj.

View this post on Instagram

Na trembe, o dreq.😂 New song… #thisweeknd

A post shared by VENERA (@veneralumani) on