XHENSILA MYRTEZAJ DO T’JU FIKSOJË/ Ky është “zyrtarisht” sërish trendi i kësaj vere (FOTO) – AlpeGossip
XHENSILA MYRTEZAJ DO T’JU FIKSOJË/ Ky është “zyrtarisht” sërish trendi i kësaj vere (FOTO)

XHENSILA MYRTEZAJ DO T’JU FIKSOJË/ Ky është “zyrtarisht” sërish trendi i kësaj vere (FOTO)

erën e kaluar të gjitha vajzat kanë përqafuar tendecën më të re, atë të qukave. Ato filluan të shtojnë artificialisht qukat në fytyrën e tyre, pasi kështu dukeshin më tërheqëse.

Së fundmi ka qenë artistja e njohur e “ makeup-it”, Sellma Kasumoviq e cila nëpërmjet këngëtares, Xhensila Myrtezaj risolli edhe njëherë këtë trend në vëmendjen e ndjekësve.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ajo ka treguar Xhensilën me një pamje të kuruar deri në detaje dhe me qukat e mbivendosura në zonën rreth syve.

Si gjithmonë dhe kësaj rradhe nuk kanë munguar komentet pozitive për këngëtaren.

Duhet përmendur se dhe shumë personazhe të njohur të showbiz-it kanë përqafuar këtë trend duke mos i fshehur më qukat e tyre nga askush.