”UNË E DUA ATË, NE NUK KEMI…”/ Pasi e pyetën nëse do rikthehet me Stresin, Kejsi thotë atë që nuk e prisnim – AlpeGossip
”UNË E DUA ATË, NE NUK KEMI…”/ Pasi e pyetën nëse do rikthehet me Stresin, Kejsi thotë atë që nuk e prisnim

”UNË E DUA ATË, NE NUK KEMI…”/ Pasi e pyetën nëse do rikthehet me Stresin, Kejsi thotë atë që nuk e prisnim

Ndonëse prej muajsh të ndarë, Stresi dhe Keisi nuk janë larguar plotësisht nga njëri-tjetri pasi bukuroshja vazhdon ende të ruajë marrëdhënie të mira me familjen e tij. Ditën e djeshme Keisi ia uroi publikisht ditëlindjen ish-vjehrrës e për shkak të këtij postimi kanë nisur aludimet se ajo kërkon rikthim me Stresin.

“Pse ja urove ditëlindjen mamit të Stresit? A mendon të ktheheni sërish të dy?”, e pyet një ndjekëse Keisin ndërsa ajo ia kthen se e do shumë mamin e Stresit.

“Cfarë lidhje ka? Unë atë e dua, kishte ditëlindjen, e urova. Ne nuk kemi hasmëri”, shkruan Keisi.