LEDRI BABA PËR HERË TË PARË? Këngëtari: Dua ta kem dhe unë atë ndjenjë… – AlpeGossip
LEDRI BABA PËR HERË TË PARË? Këngëtari: Dua ta kem dhe unë atë ndjenjë…

LEDRI BABA PËR HERË TË PARË? Këngëtari: Dua ta kem dhe unë atë ndjenjë…

Mediat kosovare raportuan ditën e djeshme se Ledri Vula së shpejti do të bëhet baba i një vajze. Ai dhe partnerja, Sara janë në pritje të fëmijës së parë. Vetë këngëtari ka zgjedhur ta pranojë këtë lajm kaq të bukur me një prononcim që lë shumë për të kuptuar.

Mbrëmjen e djeshme teksa ishte i ftuar në “NIN”, këngëtari është pyetur nëse ka në plane të afërta të bëhet baba. “Qysh të jetë e shkrume. Unë me qejfin ma të madh e pres.

Krejt shokët e mi janë bo prindër. Kur i shoh, që pa marrë parasysh çfarë problemesh kanë, kur kthehen te fëmijët e tyre marrin atë dashuri dhe asgjë tjetër s’iu intereso në botë edhe unë du me e pas atë ndjenjë! ka thënë këngëtari i nohur shqiptar.