NË NJË AVENTURË TË RREZIKSHME/ Do ta bënit dhe ju atë që Dua Lipa bëri me të dashurin? (VIDEO) – AlpeGossip
NË NJË AVENTURË TË RREZIKSHME/ Do ta bënit dhe ju atë që Dua Lipa bëri me të dashurin? (VIDEO)

NË NJË AVENTURË TË RREZIKSHME/ Do ta bënit dhe ju atë që Dua Lipa bëri me të dashurin? (VIDEO)

Që kur filluan lidhjen pak javë më parë, këngëtarja shqiptare, Dua Lipa dhe i dashuri i saj, modeli Anwar Hadid janë ta pandashëm.

Ata po e shijojnë fillimin e lidhjes dhe janë çdo herë në shoqëri të njëri-tjetrit.

Çifti i njohur, së fundi së bashku me miqtë e tyre përjetuan një nga adrenalinat më të madha në parkun e lojërave në Los Angelos.

Ishte Dua që ka ndarë disa imazhe me adhuruesit teksa shihej që po argëtohej pafund përkrah të dashurit të saj.

Kujtojmë që Dua së bashku me Anwar qëndruan në Prishtinë në fillim të muajit gusht për të ndjekur festivalin ‘Sunny Hill’ ku këngëtarja edhe dhuroj një performancë të shkurtë për adhuruesit.